Przewodnik po parkach rozrywki

Twinpigs Amerykański Park Rozrywki

Twinpigs to pierwszy w Polsce park rozrywki czerpiący garściami z amerykańskich klasyków. Ponad 10 hektarów miasteczka podzielono na tematyczne strefy nawiązujące do historii i kultury zza oceanu. Odkrywanie Ameryki rozpoczyna się wraz z Kolumbem przy zacumowanym tuż przy wejściu do Parku legendarnym statku Santa Maria. Dalej na gości czeka hawajska plaża, stacja kosmiczna i meksykańska hacjenda. W strefie leśnej można poznać ciekawostki związane z życiem rdzennych Amerykanów, a gry kreatywne zapewnią doskonałą zabawę całej rodzinie. Prócz parków linowych, wielowymiarowych kin, gier w technologii rozszerzonej rzeczywistości i karuzel, w Twinpigs pełno jest także miejsc piknikowych, zacisznych zakątków w których można złapać oddech i doskonale wypocząć.

W Twinpigs świetnie bawią się zarówno dzieciaki w wieku szkolnym, jak i maluchy. Dla najmłodszych gości czekają m.in figloraje, dmuchańce i zagroda ze zwierzętami. Na terenie Amerykańskiego Parku Rozrywki działa także komfortowy i dobrze wyposażony pokój rodzica.

Przede przyjazdem do Twinpigs nie musisz sprawdzać prognozy pogody. W miasteczku zabawa trwa przez cały sezon. W upalne dni dzieci szaleją na parkach linowych w strefie leśnej, a podczas deszczu oglądają filmy 360 stopni.

Amerykański Park Rozrywki Twinpigs znajduje się w Żorach, zaraz przy zjeździe z "wiślanki".

Kontakt / Więcej informacji

 Twinpigs Amerykański Park Rozrywki
Kategoria
Miasteczka westernowe
Lokalizacja
Żory, Śląskie
Data otwarcia
czerwiec 2012
Rozmiar
4,6 ha

Jedziesz do: Twinpigs Amerykański Park Rozrywki?

pokaż wszystkie

Atrakcje w Twinpigs Amerykański Park Rozrywki

pokaż wszystkie

Aktualności o Twinpigs Amerykański Park Rozrywki

Parki w pobliżu