Przewodnik po parkach rozrywki

Park of Poland - Suntago Wodny Świat

Strefa Saunaria

Zanurz się w świecie relaksu. W strefie Saunaria czeka 12 różnych atrakcji, dzięki którym wypoczniesz oraz zadbasz o dobre samopoczucie.

100°C w najgorętszych saunach, 8 różnych saun i łaźni, 2 500 m2 dla duszy i ciała, 4 baseny witalne.

Sauna Sahara, Sauna Ramzesa, Kamienna Krypta, Sauna Cheopsa, Sauna Sfinksa to sauny z Wioski Egipskiej - a to dopiero jedna z kilku podstref...

Rodzaj atrakcji
Inne atrakcje
Rok otwarcia
2020
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Strefa Saunaria

Galeria zdjęć

Strefa Saunaria
Strefa Saunaria
Strefa Saunaria
Strefa Saunaria
Strefa Saunaria
Strefa Saunaria
Strefa Saunaria
Strefa Saunaria

Jedziesz do: Park of Poland - Suntago Wodny Świat?