Przewodnik po parkach rozrywki

Energylandia

Water Park - Exotic Island

Jest to ogromny, wodny plac zabaw, wzbogacający obszar Water Parku.

W jego skład wchodzi duży kompleks z 5 zjeżdżalniami wodnymi oraz liczne atrakcje tryskające – armatki wodne, koła młyńskie.

Egzotyczne papużki, małpki , czy inni mieszkańcy tropikalnej dżungli z palmami figurkami, stanowią główny motyw tematyzacji tego swoistego raju dla dzieci i dorosłych.

W obszarze tej strefy znajdziecie dedykowany wyłącznie maluszkom niewielkie zjeżdżalnie i kolorowe tryskające wodą zabawki.
Brodziki w tej części placu zabaw mają głębokość max 20 cm – co przy opiece rodziców i czujnym oku ratowników zapewni bezpieczną rozrywkę.

Dla nieco starszych dzieci tuż obok znajdują się atrakcje do swobodnej zabawy. Będzie tu można urządzić zawody i postrzelać z armatek, jak i również odpocząć pod palmami.

Blisko 2 hektary wypełnione wodnym szaleństwem!

12 metrowa konstrukcja zjeżdżalni o głębokości basenów: 20 cm i łącznej powierzchni blisko 3 800 m2.

Komfortowe szatnie oraz bliskość szafek depozytowych dla Waszej wygody również znajdziecie w tej strefie.

Jeśli zgłodniejecie zapraszamy do 2 punktów gastronomicznych!

Rodzaj atrakcji
Atrakcje wodne
Wodna zjeżdżalnia
Rok otwarcia
2021
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Water Park - Exotic Island

Galeria zdjęć

Water Park - Exotic Island
Water Park - Exotic Island

Jedziesz do: Energylandia?