Przewodnik po parkach rozrywki

Energylandia

Twis’tea

Znane z parków na całym świecie, ale również z filmów, doskonałe do romantycznych kadrów, szczególnie w naszej słodkiej scenerii…

Tu się pokręcisz.
Wszystko zaczyna się od dużej obrotowej platformy. Na niej znajdują się cztery, oddzielne mniejsze podesty z trzema gondolami na każdej, które również się obracają.
Świat zawiruje, z pewnością!

W każdej filiżance usiądzie 5 osób! W filiżankowym pojeździe będzie kierownica , która umożliwia pasażerom kręcenie się, co czyni tę przejażdżkę naprawdę zakręconą!

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Karuzela filiżanki
Rok otwarcia
2022
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Twis’tea

Jedziesz do: Energylandia?