Przewodnik po parkach rozrywki

Energylandia

Mars

Bez wątpienia najpopularniejszą atrakcją w parkach rozrywki są kolejki górskie. Mars Coaster to rodzinna wersja tej atrakcji. Stylizacja jest naprawdę marsjańska, na każdym etapie jazdy spotkamy stworki z innej planety. Niewielkie nachylenia, wysokość oraz prędkość sprawią, że atrakcja nadaje się także dla dzieci, których ciekawość rozbudzi ciekawie skonstruowany tor oraz scenografia przywołująca zabawne ufoludki.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Roller coaster
Junior coaster
Lift roller coaster
Steel roller coaster
Rok otwarcia
2014
Długość toru
180 metrów
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Mars

Galeria zdjęć

Mars
Mars
Mars
Mars
Mars

Jedziesz do: Energylandia?