Przewodnik po parkach rozrywki

Energylandia

Samoloty

W kilkuosobowych samolocikach kilka metrów nad ziemią możemy podziwiać wszystkie atrakcje strefy dla najmłodszej grupy wiekowej. Podróż po jednoszynowym torze trwa kilka minut, a atrakcja przystosowana jest (mimo swojego cukierkowego wyglądu) dla wszystkich.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Monorail
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Samoloty
Samoloty
Samoloty
Samoloty

Jedziesz do: Energylandia?