Przewodnik po parkach rozrywki

Energylandia

Aztec Swing

Stylizacja tego ekstremalnego urządzenia nawiązuje do tajemniczej kultury Majów.
Jest to ogromne wahadło, kręcące się na różne strony oraz wokół własnej osi z olbrzymią prędkością po prawie 27-metrowej średnicy koła, generując przy tym przeciążenia dochodzące do 4,5 g (w tym momencie człowiek o wadze 75 kg będzie odczuwał swoją wagę jako prawie 340 kg!!!). Jednorazowo Aztec Swing może zabrać na „pokład” aż 32 osoby

Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Frisbee
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Aztec Swing
Aztec Swing

Galeria zdjęć

Aztec Swing
Aztec Swing
Aztec Swing
Aztec Swing
Aztec Swing
Aztec Swing

Jedziesz do: Energylandia?