Przewodnik po parkach rozrywki

Energylandia

Apocalypto

Ogromna 14-metrowa ława potrafi nieźle zakręcić w głowie. Ta mieszcząca 18 osób ława zamontowana jest na dwóch ramionach, które obracają się po kole o średnicy 8 metrów, dodatkowo sama ława wykonuje ruch obrotowy w przeciwnym kierunku... Zawrót głowy gwarantowany!

Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Top spin
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Apocalypto

Galeria zdjęć

Apocalypto
Apocalypto
Apocalypto
Apocalypto
Apocalypto
Apocalypto
Apocalypto

Jedziesz do: Energylandia?