Przewodnik po parkach rozrywki

Energylandia

Śmiejżelki Energuś Rollercoaster

Premiera pierwszego w Polsce największego rodzinnego rollercoastera odbyła się 1 maja 2015 r. Osiem wagoników mieszczących łącznie szesnaście osób porusza się po wysokiej na 13 metrów konstrukcji osiągając prędkość blisko 50 km/h, dając pasażerom niesamowite wrażenia, bowiem nawet ta familijna kolejka górska pozwala odczuć przeciążenia dochodzące do 3g. Długość jednego przejazdu wynosi 335 metrów, ale każdy kto skusi się na tę wyjątkową przejażdżkę zalicza podwójną rundę, a więc w sumie prawie 700 m ekscytujących wrażeń!

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Roller coaster
Lift roller coaster
Steel roller coaster
Rok otwarcia
2015
Maks. prędkość
46 km/h
Długość toru
335 metrów
Wysokość
13 metrów
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Śmiejżelki Energuś Rollercoaster

Galeria zdjęć

Śmiejżelki Energuś Rollercoaster
Śmiejżelki Energuś Rollercoaster
Śmiejżelki Energuś Rollercoaster
Śmiejżelki Energuś Rollercoaster

Jedziesz do: Energylandia?