Przewodnik po parkach rozrywki

Energylandia

Whiripool Water Fight

Kolejna wariacja wodnej bitwy!
Razem z innymi pasażerami odpompujecie wodę, przyczyniając się do jeszcze większej eksploracji zatopionej strefy. Jednocześnie będziecie mogli zabawić się w morską bitwę z Gośćmi na pokładach innych łodzi, celując w inne statki dostępnymi na pokładzie działami!

Doskonała zabawa dla całych rodzin, sprzyjająca integracji i zawieraniu nowych znajomości.
Jesteśmy przekonani, że ta zabawa skutecznie Was rozweseli i sprawi, że zakochacie się w tym uroczym miejscu.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje wodne
Bitwa wodna
Rok otwarcia
2020
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Whiripool Water Fight
Whiripool Water Fight
Whiripool Water Fight

Jedziesz do: Energylandia?