Przewodnik po parkach rozrywki

Energylandia

Aquajump

Na Twoich oczach rozegra się fenomenalny spektakl umiejętności najodważniejszych z naszej załogi! Powietrzne ewolucje i akrobacje, zapierające dech w piersiach – mające finał w głębinach oceanu!
Będą to pokazy polegające na brawurowych i niezwykle widowiskowych skokach do wody z trampoliny. Podczas każdego z nich trwa walka z ogromnymi przeciążeniami. Zawodnicy, wykonujący te fantastyczne ewolucje, to najlepsi w swojej dziedzinie sportowcy a jednocześnie artyści. Urok tych pokazów zachwyci każdego Gościa.
Zupełnie unikalne widowisko, którego nie zobaczycie nigdzie indziej. Niezwykła tematyzacja naszej „Atlantydy” – dodatkowo wzmocni wrażenia z tego pokazu.
Za każdym razem jest to nowe odkrycie – skarbów ludzkich możliwości!

Rodzaj atrakcji
Pokaz / Kino
Rok otwarcia
2021
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Aquajump

Jedziesz do: Energylandia?