Przewodnik po parkach rozrywki

Wioska Świętego Mikołaja

Chata Świętego Mikołaja

To najważniejsze miejsce w wiosce. To tu Mikołaj mieszka i pracuje. Przyjdź do niego z wizytą. Zobacz jak odpisuje na listy dzieci i sam napisz do niego list. Pamiętaj jednak, że Mikołaj daje prezenty tylko grzecznym dzieciom. Na szczęście w chacie znajduje się młynek do mielenia złych uczynków. Wystarczy spisać swoje grzeszki i wrzucić je magicznego młynka. Potem trzeba tylko cierpliwie czekać, aż Mikołaj podrzuci Ci wymarzony prezent.
W chacie znajduje się również mikołajowe studio telewizyjne. Dzięki niemu łączymy się na żywo z całym światem i gdy tylko Mikołaja nie ma w Chacie, zawsze możemy sprawdzić gdzie jest i co robi.
Nie zapomnij zostawić listu do Mikołaja. Wrzuć go do specjalnej skrzynki, która znajduje się obok domku w którym mieszka elf – sekretarz Św. Mikołaja.
Chata Św. Mikołaja to również królestwo Pani Mikołajowej. Dzięki swym niezwykłym mocom potrafi zmienić chatę w przytulną, domową kawiarenkę. Koniecznie musisz skosztować jej bajecznie pysznych wypieków i napić się gorącej herbaty lub czekolady.
Przed chatą stoją sanie Mikołaja zaprzężone w najprawdziwsze renifery. Nie zapomnij zrobić sobie pamiątkowego zdjęcia.
Czekając na Mikołaja Lisek Urwisek i Bałwanek zaproszą Wszystkich do wspólnej zabawy - gry w wielkie kręgle, które przybiorą postać bałwanków. Pan Bałwanek będzie prowadził slalom gigant. Zadaniem dzieci będzie pokonanie go w niezwykłych rękawicach.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla dzieci
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem.

Galeria zdjęć

Chata Świętego Mikołaja

Jedziesz do: Wioska Świętego Mikołaja?

Opinie