Wioska Świętego Mikołaja

Mijając bramę Wioski Świętego Mikołaja przeniesiesz się do świata spełnionych marzeń. Spotkasz bajkowe postacie, które wciągną wszystkich do wspólnej zabawy oraz poznasz wesołe elfy, które uwijają się z przygotowaniem prezentów.
Sercem tego magicznego miejsca jest chata Świętego Mikołaja – tu w swym ogromnym tronie oczekuje na gości najsympatyczniejszy dziadziuś na świecie – sam Święty Mikołaj. Obok niego jak zwykle krząta się Pani Choinka, która każdego zaprasza na pyszne domowe wypieki i kubek gorącej czekolady.

W Wiosce Świętego Mikołaja zobaczymy między innymi Osadę Elfów, na którą składać się będzie kilkanaście chatek połączonych ze sobą plątaniną mostków i lin oraz „głuchym telefonem”, który pozwala na komunikację i współpracę pomiedzy elfami podczas produkcji zabawek.

Znajdzie się tu także Piernikowa Chatka i Szopka dla zwierząt. W Chatce będzie można kupić pamiątki a w Szopce podziwiać takie zwierzęta jak daniele, kózki czy owieczki.

Bajkowego uroku miejsca dopełni Chatka na Kurzej Łapce oraz Chata Świętego Mikołaja, w której można zobaczyć jak Święty Mikołaj odpisuje na listy a także napisać własny.

Dla tych, którym nie wystarczy zabawa w Wiosce Świętego Mikołaja przygotowano także Bajkowy Park Rozrywki, w któym znajdą się baseny z kulkami, karuzele i dmuchańce oraz atrakcje w wymiarze 3D (Kraina Królowej Śniegu) i 5D (Kino Emocji).

Wioska Świętego Mikołaja otwarta jest w sezonie jesienno-zimowym.

Mikołaj będzie czekał na Was w swojej przytulnej chacie  juz od 29 listopada 2019. 

Wspaniały Święty Mikołaj już poinformował, że z niecierpliwością czeka na spotkanie z dziećmi i że poczucie humoru ani trochę go nie opuściło.

Jak zawsze będziecie mogli z nim porozmawiać, zrobić sobie zdjęcie, a jeśli byliście przez cały rok grzeczni to pewnie dostaniecie prezent.

Dla tych, którzy trochę rozrabiali, Mikołaj przygotował specjalny młynek do mielenia grzechów.
I jak już pozbędziecie się wszystkich złych uczynków to będziecie mogli napisać list do Mikołaja i wrzucić go do specjalnej, mikołajowej skrzynki.

W chacie będą czekać na także inne atrakcję, ale nie zdradzimy Wam wszystkiego. Niech to będzie niespodzianka.

Kontakt / Więcej informacji

Wioska Świętego Mikołaja
Kategoria
Parki bajkowe / Świętego Mikołaja
Lokalizacja
Bałtów, Świętokrzyskie
Data otwarcia
grudzień 2012

Jedziesz do: Wioska Świętego Mikołaja?

pokaż wszystkie

Atrakcje w Wioska Świętego Mikołaja

pokaż wszystkie

Aktualności o Wioska Świętego Mikołaja

Parki w pobliżu