Przewodnik po parkach rozrywki

SeaWorld® Orlando

Kraken®

Najbardziej intensywna atrakcja w parku. Na zwariowaną przejażdżkę zaprasza nas mityczny potwór Kraken, który zamieszkuje dno oceanów...
Od 2017 r. przejażdżkę można odbyć również w specjalnych goglach VR (Virtual Reality). Jeśli chcecie stanąć oko w oko ze zwierzętami z dna oceanów, spróbujcie koniecznie!

Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Roller coaster
Floorless roller coaster
Lift roller coaster
Looping roller coaster
Steel roller coaster
Virtual Reality
Rok otwarcia
2000
Maks. prędkość
105 km/h
Długość toru
1273 metrów
Wysokość
45 metrów
Liczba inwersji
7
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Kraken®
Kraken®

Galeria zdjęć

Kraken®
Kraken®
Kraken®
Kraken®
Kraken®
Kraken®
Kraken®
Kraken®
Kraken®