Przewodnik po parkach rozrywki

Universal Studios Hollywood®

The NBCUniversal Experience

Swego rodzaju muzeum, w którym zobaczymy autentyczne stroje, rekwizyty oraz inne gadżety związane z produkcjami NBCUniversal. W bogatych zbiorach znajduje się np. oryginalny 'kostium' Joaquina Phoenixa z filmu 'Gladiator' oraz statuetka Oscara, którym uhonorowano film 'Żądło' jako nalepszy film 1973 r.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Walkthrough
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

The NBCUniversal Experience
The NBCUniversal Experience

Galeria zdjęć

The NBCUniversal Experience
The NBCUniversal Experience