Przewodnik po parkach rozrywki

Busch Gardens® Tampa Bay

Iron Gwazi

Drewniany roller coaster Gwazi, który działał w parku w latach 1999-2015, został zamieniony na lepszy model... Teraz nazywa się Iron Gwazi - 'iron' dodano nie bez powodu. Do (nowej jednakże) drewnianej konstrukcji dodano stalowe elementy, dzięki czemu uzyskano hybrydową kolejkę, która na swojej trasie ma inwersje! Szykuje się niezła jazda!

Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Roller coaster
Hybrid roller coaster
Lift roller coaster
Looping roller coaster
Rok otwarcia
2022
Maks. prędkość
122 km/h
Długość toru
1242 metrów
Wysokość
63 metrów
Liczba inwersji
2
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Iron Gwazi
Iron Gwazi

Galeria zdjęć

Iron Gwazi
Iron Gwazi
Iron Gwazi
Iron Gwazi
Iron Gwazi
Iron Gwazi
Iron Gwazi
Iron Gwazi
Iron Gwazi
Iron Gwazi
Iron Gwazi