Przewodnik po parkach rozrywki

Cedar Point

Corkscrew

2-minutowa przejażdżka klasycznym roller coasterem z inwersjami - czekają na nas pętle i inne wywrotki, a to wszystko tuż nad parkową alejką. Co ciekawe, 8 dni 'spóźnienia' sprawiło, że jest to druga na świecie kolejka z pionową pętlą na torze! Ale za to jest to pierwszy roller coaster z 3 inwersjami.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Roller coaster
Lift roller coaster
Looping roller coaster
Steel roller coaster
Rok otwarcia
1976
Maks. prędkość
77 km/h
Długość toru
620 metrów
Wysokość
26 metrów
Liczba inwersji
3
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Corkscrew

Galeria zdjęć

Corkscrew
Corkscrew

Jedziesz do: Cedar Point?