Przewodnik po parkach rozrywki

Six Flags Magic Mountain

Chyba najbardziej interesujący ze wszystkich roller coasterów tego parku. X² został otwarty jako klasyczny roller coaster 4-wymiarowy - pierwszy tego typu na świecie. W 2007 r. został poddany małemu 'remontowi'. Zmieniono między innymi sposób wsiadania i wysiadania z wagoników, co znacznie usprawniło ten etap.
Mimo tego na tę trwającą ok. 2 min. przejażdżkę trzeba niekiedy czekać nawet 2 godziny... Wydaje się jednak, że warto!

Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Roller coaster
4th Dimension roller coaster
Lift roller coaster
Steel roller coaster
Rok otwarcia
2002
Maks. prędkość
122 km/h
Długość toru
1100 metrów
Wysokość
53 metrów
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

X²
X²

Galeria zdjęć

X²
X²
X²
X²
X²
X²
X²
X²

Jedziesz do: Six Flags Magic Mountain?