Przewodnik po parkach rozrywki

Six Flags Magic Mountain

West Coast Racers

Wyścigi samochodowe, a więc podwójny roller coaster - dwa tory biegną obok siebie, przeplatając się co i rusz. Jedziemy aż 2 okrążenia! Ile tu będzie air-time'ów, profilowanych zakrętów oraz prawie-'o mały włos'-zderzeń, trudno zliczyć...

Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Roller coaster
Dual-tracked roller coaster
Launched roller coaster
Looping roller coaster
Steel roller coaster
Rok otwarcia
2020
Maks. prędkość
89 km/h
Długość toru
1219 metrów
Wysokość
20 metrów
Liczba inwersji
4
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

West Coast Racers
West Coast Racers

Galeria zdjęć

West Coast Racers
West Coast Racers
West Coast Racers
West Coast Racers
West Coast Racers
West Coast Racers