Przewodnik po parkach rozrywki

Majaland Kownaty

Jett Fly

Jesteś fanem podniebnych atrakcji? Nasza nowa interaktywna atrakcja jest w sam raz dla Ciebie. Zabaw się w pilota, wznieś na wysokość 22 m i steruj swoją maszyną. Tylko od Ciebie zależy czy będzie to spokojny lot, czy pełen wrażeń obrotowy dreszczowiec.

Każde siedzenie posiada skrzydła, co powoduje, że przejażdżka Jett Fly jest niesamowitym doznaniem. Jeśli jednak nie lubisz mocnych wrażeń możesz po prostu podziwiać panoramę parku z wysokości. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Karuzela z ramionami
Rok otwarcia
2021
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Jett Fly

Galeria zdjęć

Jett Fly
Jett Fly
Jett Fly

Jedziesz do: Majaland Kownaty?