Przewodnik po parkach rozrywki

Majaland Kownaty

Teatr

Teatr mieści się między Strefą Mai a Strefą Wikingów. Jest miejscem codziennych przedstawień, na które wstęp dla gości parku Majaland Kownaty jest bezpłatny.

Odwiedź scenę Teatru i spotkaj się z bohaterami parku. Koniecznie znajdź chwilę, aby zrobić sobie zdjęcie z Pszczółką Mają i jej przyjaciółmi.

Rodzaj atrakcji
Pokaz / Kino
Rok otwarcia
2018
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Teatr

Jedziesz do: Majaland Kownaty?