Przewodnik po parkach rozrywki

Majaland Kownaty

Majaland Kownaty jest inicjatywą holenderskiego inwestora Momentum Capital współprcującego z Plopsa Group. Plopsa to z kolei popularne parki rozrywki w Belgii, Holandii i Niemczech należące do Studio 100, belgijskiej firmy zajmującej się produkcją popularnych w Belgii i Holandii dziecięcych programów telewizyjnych.

→ Sprawdź ceny biletów wstępu do Majaland Kownaty

Ten rodzinny park rozrywki położony jest we wsi Kownaty w województwie lubuskim, kilka kilometrów na północ od autostrady A2 i zarazem w połowie drogi między Zieloną Górą a Gorzowem Wielkopolskim.
Składa się z zadaszonej hali i części zewnętrznej. Znajdziemy tu 25 głównych atrakcji i wiele mniejszych. Większość atrakcji znajduje się w ogromnej hali i nawiązuje do przygód rezolutnej Pszczółki. Na terenie obiektu odbywają się także pokazy i występy, szczególnie dedykowane dzieciom.

Znajdziemy tu też Restaurację Mai, Bar Wikingów, punkt restauracyjny Słodka Heidi oraz kawiarnię Pod Kamieniem. Przy głównym wejściu ulokowany jest także sklep z pamiątkami.

Docelowo park rozrywki Majaland ma być częścią Holiday Kownaty Park, w którym w przyszłości znaleźć się mają sąsiadujące ze sobą parki tematyczne, hotele i domki letniskowe. Sam Holiday Kownaty Park ma zająć powierzchnię ok. 205 hektarów.

Kontakt / Więcej informacji

Majaland Kownaty
Kategoria
Parki tematyczne
Lokalizacja
Kownaty,
Data otwarcia
wrzesień 2018
Rozmiar
207 ha

Jedziesz do: Majaland Kownaty?

pokaż wszystkie

Atrakcje w Majaland Kownaty

pokaż wszystkie

Aktualności o Majaland Kownaty