Przewodnik po parkach rozrywki

LEGOLAND® California

Miniland

W skali 1:20 zbudowano z klocków jeszcze inne miasta i ich najbardziej znane budowle. Możemy przyjrzeć się kilku dużym amerykańskim miastom (Nowy Orlean, Nowy Jork, San Francisco, Waszyngton), Las Vegas oraz nadmorskiemu miasteczku z Nowej Anglii. Zobaczymy tu również krajobraz typowy dla południowej Kalifornii.

Las Vegas zbudowane z klocków LEGO®! Znajdziemy tu m.in. miniaturkę hotelu Stratosphere Las Vegas, który oferuje karuzele i mini roller coaster na szczycie tego hotelu w kształcie wieży, tj. na wysokości ponad 260 m.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Miniland
Miniland
Miniland

Galeria zdjęć

Miniland
Miniland
Miniland
Miniland
Miniland
Miniland
Miniland

Jedziesz do: LEGOLAND® California?