Przewodnik po parkach rozrywki

SkyPod Experience at Stratosphere Las Vegas Tower

X-Scream

Roller coaster na wysokości 256 m? Czemu nie! Nie jest to typowy roller coaster, który porusza się po torze. Wagonik, mogący pomieścić 8 śmiałków, zamocowany jest do specjalnego ramienia, które symuluje jazdę. Raz jedziemy z górki, to znów pod górę (na wysokość nawet 25 m). Trzecia najwyższa atrakcja na świecie. W dodatku wagonik wychyla się 'poza swój tor' na ok. 8,8 m, gdy pod nami nie ma nic...
Trudno to opisać, to trzeba zobaczyć - 'Basically, it is controlled chaos'!

Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Roller coaster
Launched roller coaster
Steel roller coaster
Rok otwarcia
2003
Maks. prędkość
48 km/h
Długość toru
21 metrów
Wysokość
264 metrów
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

X-Scream
X-Scream

Galeria zdjęć

X-Scream
X-Scream