Przewodnik po parkach rozrywki

SkyPod Experience at Stratosphere Las Vegas Tower

SkyJump

Sky Jump z wysokości 260 metrów. Jedyny SkyJump w Ameryce Północnej, najwyższy na całym świecie. Atrakcja bardzo podobna do skakania na bungee, tutaj jednak nasz lot i lądowanie są bardziej kontrolowane, by utrzymać skaczącego-lecącego w odpowiednim miejscu.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Rok otwarcia
2010
Wysokość
260 metrów
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

SkyJump
SkyJump

Galeria zdjęć

SkyJump
SkyJump
SkyJump
SkyJump