Przewodnik po parkach rozrywki

LEGOLAND® Discovery Center Kansas City

Earthquake Tables

Jeśli zawsze marzyliście, by zostać architektem, tutaj nadarza sie okazja, by spróbować swoich sił. Najpierw budujemy z klocków co tylko nam przyjdzie do głowy, a później sprawdzamy, jak nasze budowle czy obiekty 'zachowywałyby się' w rzeczywistości - np. czy zbudowane konstrukcje mogłyby przetrwać trzęsienie ziemi!

Rodzaj atrakcji
Atrakcje edukacyjne
Rok otwarcia
2012
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Earthquake Tables

Jedziesz do: LEGOLAND® Discovery Center Kansas City?