Przewodnik po parkach rozrywki

LEGOLAND® Discovery Centre Berlin

LEGO® Dino Explorer

Dinozaury z klocków LEGO®, czyli okazja dla naszych pociech, by mogły nauczyć się czegoś o dinozaurach poprzez zabawę. Znajdziemy tu stoły, przy których będziemy konstruować własne dinozaury, staniemy oko w oko z LEGO® T-REXEM oraz będziemy mogli prowadzić wykopaliska.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla dzieci
Rok otwarcia
2017
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

LEGO® Dino Explorer
LEGO® Dino Explorer

Jedziesz do: LEGOLAND® Discovery Centre Berlin?