Przewodnik po parkach rozrywki

Six Flags Great Adventure

Zumanjaro: Drop of Doom

Najwyższa na świecie wieża swobodnego spadania. Zumanjaro: Drop of Doom to najoryginalniej umiejscowiona atrakcja tego typu… Trzy wysokie słupy, do których przyczepione są wagoniki, to przy okazji elementy konstrukcji najszybszego roller coastera na świecie - Kingda Ka (206 km/h).

Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Wieża swobodnego spadania
Rok otwarcia
2014
Maks. prędkość
140 km/h
Wysokość
126 metrów
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Zumanjaro: Drop of Doom

Galeria zdjęć

Zumanjaro: Drop of Doom
Zumanjaro: Drop of Doom
Zumanjaro: Drop of Doom
Zumanjaro: Drop of Doom

Jedziesz do: Six Flags Great Adventure?