Przewodnik po parkach rozrywki

Six Flags over Texas

Oil Derrick

Punkt obserwacyjny na wieży o wysokości 91 metrów. Najwyższa zlokalizowana na lądzie konstrukcja przypominająca bom ładunkowy (rodzaj dźwigu). Możemy podziwiać stąd skyline Dallas i Fort Worth oddalonych od parku o ok. 25-30 km (w przeciwnych kierunkach).

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Rok otwarcia
1969
Wysokość
91 metrów
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Oil Derrick

Galeria zdjęć

Oil Derrick
Oil Derrick

Jedziesz do: Six Flags over Texas?