Przewodnik po parkach rozrywki

Dinolandia

Crazy Tyrol

Pomiędzy 23 słupami zainstalowanymi na terenie parku zostały rozpięte liny umożliwiające zjazdy tyrolskie na trasie o łącznej długości około 500 metrów. 'Przeloty' nad Dinolandią rozpoczyna się z platform umieszczonych na wysokości 9 metrów nad ziemią. Odwiedzający Crazy Tyrol mają także możliwość oddania Skoku Tarzana, czyli swobodnego, wahadłowego lotu na li(a)nie nad jednym z większych zbiorników wodnych Dinolandii. Spora dawka adrenaliny zapewniona!

Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Rok otwarcia
2009
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Crazy Tyrol

Galeria zdjęć

Crazy Tyrol
Crazy Tyrol
Crazy Tyrol

Jedziesz do: Dinolandia?