Przewodnik po parkach rozrywki

Dinolandia

Mini golf

W parku powstały dwie ścieżki do gry w minigolfa. Każda z nich składa się z 9 pełnowymiarowych pól, położonych wśród zieleni i strumyków. Rozmaitość naturalnych i specjalnie zaaranżowanych przeszkód sprawia, że gra jest dobrą zabawą dla całej rodziny!
Na terenie parku można wypożyczyć sprzęt do gry w minigolfa, a każda grupa graczy otrzymuje karnet do zapisywania wyników...

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Rok otwarcia
2009
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Mini golf
Mini golf

Jedziesz do: Dinolandia?