Przewodnik po parkach rozrywki

Dinolandia

Pétanque

Pétanque (gra w bule/boule, gra w kule, petanka) to tradycyjna francuska gra towarzyska z elementami zręcznościowymi, rozgrywana na pozbawionym trawy placu (zwanym bulodromem), np. na utwardzonym piasku. Pétanque polega na rzucaniu z wyznaczonego miejsca stalowymi kulami. Proste zasady gry pozwalają grać w nią każdemu!

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Rok otwarcia
2009
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Pétanque

Jedziesz do: Dinolandia?