Przewodnik po parkach rozrywki

Dinolandia

Jaskinia Tajemnic

Jest to miejsce, w którym można poczuć się jak Jaskiniowcy. Przechadzki po ciemnych, krętych i ciasnych korytarzach przeznaczone są tylko dla odważnych. Swoją odwagę można również sprawdzić przechodząc przez wbudowane w ściany rury. Nie trzeba się jednak zbyt martwić, oko dość szybko przyzwyczaja się do ciemności. Na wytrwałych wędrowców czekają ścienne malowidła i jeszcze jedna niespodzianka…

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla dzieci
Walkthrough
Rok otwarcia
2009
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Jaskinia Tajemnic
Jaskinia Tajemnic
Jaskinia Tajemnic

Jedziesz do: Dinolandia?