Przewodnik po parkach rozrywki

Dinolandia

Ściana wspinaczkowa

Usytuowana nieopodal diplodoka i mamenchizaura ściana wspinaczkowa o wysokości 8 metrów umożliwia wspinaczkę na ośmiu różnej trudności trasach. Zarówno nowicjusze, jak i bardziej zaawansowani znajdą coś odpowiedniego dla siebie. Na ścianie można się wspinać korzystając z asekuracji operatora ściany lub zaprzyjaźnionego wspinacza.

Rodzaj atrakcji
Inne atrakcje
Rok otwarcia
2009
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Ściana wspinaczkowa

Galeria zdjęć

Ściana wspinaczkowa
Ściana wspinaczkowa
Ściana wspinaczkowa

Jedziesz do: Dinolandia?