Przewodnik po parkach rozrywki

Dinolandia

Basen kulkowy

Alternatywa dla tych, którzy boją się wysokości i wolą naziemne zabawy. W otoczeniu kilkuset kul można poczuć się jak w prawdziwym basenie... Tyle że z kulkami zamiast wody… Nie trzeba się martwić o ręcznik do wytarcia ciała po takiej kąpieli!

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla dzieci
Rok otwarcia
2009
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Basen kulkowy