Przewodnik po parkach rozrywki

Dinolandia

Żyroskop – trenażer lot

Zabawka dla zakręconych albo chcących się zakręcić. Dzięki niej można poczuć, jak wokół wiruje cały świat, a Ty wraz z nim. Ta metalowa konstrukcja z fotelem między obręczami jest podobna do urządzenia, które wykorzystują piloci i kosmonauci w czasie swoich treningów.
Można również poobserwować, jak zachowuje się organizm człowieka w ekstremalnych sytuacjach. Podczas 5-minutowej symulacji lotu można uzyskać przeciążenie sięgające nawet do 3G.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Żyroskop – trenażer lot
Żyroskop – trenażer lot

Jedziesz do: Dinolandia?