Przewodnik po parkach rozrywki

Dinolandia

Strzelanie z łuku

Łuk to jedna z najstarszych broni miotających, znana ludzkości od co najmniej 35 tysięcy lat. Łuki wykorzystywane były podczas wojen, a także podczas polowań. W naszym Parku strzelanie z łuku to rewelacyjna forma relaksu, a jednocześnie test własnych umiejętności.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla dzieci
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Strzelanie z łuku

Jedziesz do: Dinolandia?