Przewodnik po parkach rozrywki

Dinolandia

Most nad DinoLake

Wprawdzie w jeziorku znajdującego się w parku nie da się pływać, ale można spróbować nad nim przejść. Wystarczy tylko wejść na rozpięty na linach mostek. Musisz być bardzo skoncentrowany, żeby nie wpaść do wody. Świetna zabawa gwarantowana.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla dzieci
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Most nad DinoLake

Jedziesz do: Dinolandia?