Przewodnik po parkach rozrywki

Dinolandia

Galeria Muzealna

Kolekcja eksponatów z ery mezozoicznej

Zapoznaj się z niesamowitą kolekcją eksponatów z ery mezozoicznej liczącą ponad 70 modeli. Dzięki nim możesz podziwiać i odkrywać coś, czego już nie ma. Wystawa wprowadza zwiedzających w fascynujący świat dinozaurów. Ostre zęby i pazury przerażających drapieżników, pozostałości po łagodnych roślinożercach, szkielety latających gadów, gniazda z jajami – te i wiele innych pamiątek po nieżyjących już prehistorycznych stworach czekają na Gości odwiedzających Dinolandię.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla dzieci
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Galeria Muzealna
Galeria Muzealna