Przewodnik po parkach rozrywki

Dinolandia

Salon gier

Wszystkich miłośników gier zręcznościowych zapraszamy do salonu gier. Na miejscu czekają: cymbergaje, zbijaki i boksery. W tej zabawie liczy się spryt, siła i celne oko. Każdy kto choć raz spróbuje swoich umiejętności nie może przestać. To miejsce wciąga! Dobra zabawa, satysfakcja i uśmiech na twarzy gwarantowany. Udowodnij swoją siłę i pochwal się sprytem.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla dzieci
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Salon gier

Jedziesz do: Dinolandia?