Przewodnik po parkach rozrywki

Dinolandia

Mobile laser trap

Laserowy labirynt

Sprawdź swój spryt i celność i odwiedź specjalny kontener z zainstalowanymi na ścianach osiemnastoma laserami. Celem gry jest przejście laserowego labiryntu w jak najkrótszym czasie. Cała trudność polega na tym, by unikać wiązek laserowych – liczy się zwinność, szybkość i precyzja. Natrafienie na zbyt dużą liczbę wiązek laserowych grozi dyskwalifikacją gracza. Labirynt jest delikatnie zadymiony, a w trakcie gry odtwarzane są odpowiednio dobrane sygnały świetlne i dźwiękowe, które urozmaicają i uatrakcyjniają przejście trasy

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla dzieci
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Mobile laser trap

Jedziesz do: Dinolandia?