Przewodnik po parkach rozrywki

Dinolandia

Sztolnia badawcza

Korytarz z odbitymi na ścianach paprotnikami

Odwiedź Sztolnię Badawczą i zdobądź jeden z dołków do gry w Minigolfa. A przy okazji zobacz odbite na ścianach paprotniki, których największy rozkwit przypadł na tzw. okres węglowy, czyli karbon. Wtedy to panował bardzo wilgotny i ciepły klimat, a w powietrzu znajdowało się dużo dwutlenku węgla. Paprotniki obejmują trzy gromady: paprocie, skrzypy i widłaki. To niesamowite, ale w okresie karbonu ich wielkość sięgała 30 metrów.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje edukacyjne
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Sztolnia badawcza

Jedziesz do: Dinolandia?