Przewodnik po parkach rozrywki

Dinolandia

DinoBazy

Dinolandia z lotu pterodaktyla. Z pewnością nieraz marzyłeś o wzbiciu się nad ziemię i poznawaniu świata z wysokości. Oczywiście w Dinolandii to możliwe. Odwiedź DinoBazy, wędruj nad ziemią i poznaj Dinolandię z lotu pterodaktyla. Wspaniała zabawa przełamująca barierę strachu i lęk wysokości. Z DinoBaz mogą korzystać osoby mające nie mniej niż 150 cm wzrostu i ważące nie więcej niż 80 kg i tylko pod stałym nadzorem operatora atrakcji.

Uwaga! Aby skorzystać z atrakcji DinoBazy wymagane jest wypełnienie i podpisanie oświadczenia przez rodzica lub opiekuna prawnego.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

DinoBazy

Jedziesz do: Dinolandia?