Przewodnik po parkach rozrywki

Dinolandia

Paszcza Dinozaura

W Dinolandii czeka wiele miejsc sprawdzających spryt, cierpliwość czy też odwagę. Takim doskonałym miejscem do sprawdzenia właśnie odwagi jest Paszcza Dinozaura. Z pewnością nie każdy zdecyduje się na to, by do niej wejść. Gdy to już się jednak uda, satysfakcja gwarantowana, a do tego świetna pamiątka w postaci zdjęcia z odwiedzin paszczy groźnego, mięsożernego Dinozaura.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla dzieci
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Paszcza Dinozaura

Jedziesz do: Dinolandia?