Przewodnik po parkach rozrywki

Power Park Łeba

Tor Junior Quad

Dla młodych kierowców czekają dwa tory oraz czterokołowce dostosowane odpowiednią mocą i wielkością, tak aby już nawet pięciolatki mogły bezpiecznie przejechać się quadem. Najmłodsze dzieci jeżdżą po krótkiej i prostej pętli MINI wydzielonej z toru dla młodzieży. Jej krótki dystans pozwala instruktorowi być przez cały czas bardzo blisko dziecka. Pomimo tego, że tor ten jest prosty technicznie, to nie jest nudny. Znajdują się na nim trzy bardzo łagodne zakręty. Dla dzieci, którym opanowanie quada sprawia jeszcze trochę trudności proponowana jest jazda z instruktorem, która może być równie ekscytująca.
Starsze dzieci i młodzież mogą spróbować swoich sił jeżdżąc trochę większymi quadami po pełnej pętli Toru Junior. Znajduje się tam kilka ciekawych przeszkód, m.in.: drewniany most, mała równoważnia, tarka oraz zjazdy i podjazdy.
Wszystkim korzystającym zapewniany jest kask bezpieczeństwa oraz szkolenie instruktora przed jazdą. Quady posiadają możliwość zdalnego wyłączenia silnika oraz ograniczenia mocy w zależności od umiejętności kierowcy.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla dzieci
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem.

Galeria zdjęć

Tor Junior Quad
Tor Junior Quad

Jedziesz do: Power Park Łeba?

Opinie