Przewodnik po parkach rozrywki

Power Park Łeba

Ścianka wspinaczkowa

Ścianka wspinaczkowa o wysokości 8 metrów znajduje się na terenie parku linowego. Istnieje możliwość zdobycia ściany w dwóch podejściach, od strony łatwej oraz trudnej. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie. Przed wejściem na ścianę uczestnik odbywa szkolenie prowadzone przez instruktora, który następnie asekuruje wspinającego popularnym i bezpiecznym sposobem na wędkę.
Wspinaczka na ściance to dobra zabawa i rekreacja dla początkujących i osób nie mających kontaktu ze wspinaniem ale jednocześnie może być miejscem treningu dla doświadczonych wspinaczy.
Wspinanie cieszy się dużą popularnością wśród dzieci które mogą w ten sposób spożytkować ogromną ilość energii. Sport ten wspomaga rozwój psychoruchowy i rozwija zapał do aktywnego spędzania czasu, dając przy tym bezpieczeństwo wspinaczki jakiego nie uzyska się nigdy w naturalnym terenie.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje edukacyjne
Wysokość
8 metrów
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem.

Galeria zdjęć

Ścianka wspinaczkowa
Ścianka wspinaczkowa

Jedziesz do: Power Park Łeba?

Opinie