Park Linowy Port Brzeźno

Rodzinny Park Rozrywki Port Brzeźno to nowa atrakcja dla całej rodziny na mapie Trójmiasta. Park linowy dla dzieci i dorosłych to miejsce, w którym można przeżyć niesamowitą przygodę na wysokości z dużą dawką adrenaliny. Zabawa w parku linowym to możliwość sprawdzenia swoich sił i swego charakteru w ekstremalnych warunkach na trasach o różnym stopniu trudności. Park zapewnia fachową opiekę i obsługę doświadczonych instruktorów, co pozwoli bez ograniczeń wziąć udził w przeżyciu niesamowitej przygody. To gwarancja udanej zabawy i aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu w nadmorskiej okolicy przy depatku do molo w Brzeźnie.

Przed wejściem na wybraną trasę każdy uczestnik musi przejść obowiążkowe szkolenie na odcinku treningowym, podczas którego zapoznaje sie z zasadami posługiwania sie sprzętem asekuracyjnym. Dopiero po prawidłowym pokonaniu trasy szkoleniowej uczestnik może udać się na wybraną trasę parku linowego.

Oferta parku to cztery trasy: Mini Park Linowy dla dzieci od 3 roku życia, Trasa Zielona (łatwa), Pomarańczowa (średniotrudna), Czerwona (trudna) oraz Skok Adrenaliny.

Kontakt / Więcej informacji

Park Linowy Port Brzeźno
Kategoria
Parki linowe / adrenaliny
Lokalizacja
Gdańsk, Pomorskie
Data otwarcia
czerwiec 2014

Jedziesz do: Park Linowy Port Brzeźno?

pokaż wszystkie

Atrakcje w Park Linowy Port Brzeźno

Parki w pobliżu