Przewodnik po parkach rozrywki

Wielka Fabryka Elfów - Gdańsk

O tym miejscu krążą przekazywane na całym świecie legendy i wyobrażenia. Tajemnicza manufaktura, w której w niezwykły sposób powstają zabawki dla wszystkich dzieci. Skarbnica dziecięcych marzeń i fantazji, niedostępna dla ludzkich oczu... Wielka Fabryka Elfów.

Specjalnie na życzenie Świętego Mikołaja, fabryka prezentów stanie się dostępna dla dzieci. Na jeden dzień zostaną one pomocnikami swojego ulubionego świętego. Zobaczą na własne oczy jak powstają zabawki, co kryje się w laboratorium Mikołaja i na czym polega tajemnica maszyny prezentów.
Przetestują najpopularniejsze zabawki i najnowsze gadżety stworzone specjalnie z myślą o nich. Poznają ciekawostki dotyczące otaczającego świata. Za pomocą swoich ulubionych gier i interaktywnych zabaw Mikołaj podzieli się z nimi wiedzą o świecie. Na postawie własnych doświadczeń i przeżyć nauczą się i zrozumieją zagadki ze świata nauki i przyrody.

Już po raz siódmy, Fabryka zaprasza do zabawy w świątecznym klimacie. Elfy, na specjalnie życzenie Świętego Mikołaja oprowadzą najmłodszych po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki.
Jak co roku dzieci, nie tylko wezmą udział w świątecznych przygotowaniach, ale również pomogą Elfom w przygotowaniach do Świąt.
Podczas bajecznej podróży goście Fabryki odwiedzą 10 punktów z atrakcjami.
Na dzieci czekają aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Wizyta zwieńczona będzie spotkaniem ze Świętym Mikołajem.
Zapewniamy, że Elfy przygotowały wiele nowości i Fabryka zaskoczy także stałych bywalców.

Czynne w dniach 27 listopada – 23 grudnia 2018.

Kontakt / Więcej informacji

Wielka Fabryka Elfów - Gdańsk
Kategoria
Parki bajkowe / Świętego Mikołaja
Lokalizacja
Gdańsk, Pomorskie

Jedziesz do: Wielka Fabryka Elfów - Gdańsk?

pokaż wszystkie

Atrakcje w Wielka Fabryka Elfów - Gdańsk

pokaż wszystkie

Aktualności o Wielka Fabryka Elfów - Gdańsk

Parki w pobliżu