Loopy's World Gdańsk

Loopy’s World to sale zabaw, w których znajdziemy kilka zabawowych stref tematycznych, przygotowanych z myślą o dzieciach w różnym wieku. Są przestrzenie dla pociech, które dopiero zaczęły chodzić, dla dzieci w wieku przedszkolnym, a także dla młodszych nastolatków.

Wyróżnikiem Loopy’s World jest wspólna i aktywna zabawa. Dlatego też najmłodsi wszystkie atrakcje placu odkrywają pod opieką rodziców. Również starsze dzieci mogą zaprosić opiekunów do udziału w zabawie.

Znajdziemy tu wielopoziomowe konstrukcje, zjeżdżalnie, w tym zakręcona  zjeżdżalnia spiralna i czterotorowa zjeżdżalnia rodzinna, baseny z kulkami, trampoliny, mini ścianka wspinaczkowa oraz armatki i wulkany na sprężone powietrze. Tunele i liczne przejścia pomiędzy poszczególnymi elementami instalacji dodają atmosfery tajemniczości. W podróż po obiekcie maluchów zabiera kolorowy i wesoły pociąg. Natomiast najmłodszych fanów czterech kółek skusi tor dla elektronicznych samochodzików.

W Loopy's World dzieci mogą się wspinać, ślizgać, czołgać, fikać i skakać na trampolinie, biorą również udział w zabawach ruchowych i sprawnościowych przeprowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę animatorów.

Kontakt / Więcej informacji

Loopy's World Gdańsk
Kategoria
Centra rozrywki,  Sale zabaw
Lokalizacja
Gdańsk, Pomorskie

Jedziesz do: Loopy's World Gdańsk?

Parki w pobliżu