Ceramilandia

Ceramilandia - kraina nauki, zabawy i rozrywki dla dzieci w każdym wieku. Ceramilandia poza wystawą ceramiki to również warsztaty rozszerzające horyzonty myślowe każdego dziecka. Sa one ogranizowane po to by dzieci były otwarte na kontakty z innymi ludźmi oraz posiadały twórczą postawę wobec otaczającego je świata.

Wspólne rodzinne wyjścia i wyjazdy oraz spędzenie razem dnia lub weekendu są fundamentem wzajemnych więzi w Rodzinie. To właśnie takie chwile najczęściej pamiętamy i wspominamy z własnego dzieciństwa. Dla każdego dziecka wspólnie spędzony dzień w gronie najbliższych: Rodziców, Dziadków, Rodzeństwa zacieśnia wzajemne więzi, rozwija i umacnia wspólnotę rodzinną. Kiedy Rodzina wspólnie spędza czas na zabawach lub edukacyjnych zajęciach, dzieci rozwijają się prawidłowo. Wzmacnia się w nich poczucie bezpieczeństwa i przekonanie o byciu kochanym. Rodzice i Dziadkowie dostają szanse by docenić i cieszyć się towarzystwem swoich pociech.

Takim miejscem, gdzie każda Rodzina znajdzie wspomniane wartości jest CERAMILANDIA – Największy park Nauki, Zabawy i Rozrywkiw Polsce. Tu we wspaniałej atmosferze można spędzić niezapomniane chwile z bliskimi. To 4 ogromne sale zabaw dla dzieci w każdym wieku, jak również warsztaty ceramiczne, gdzie pod okiem pracowników Fabryki Ceramiki można poznać tajniki tworzenia wyrobów ceramicznych i nauczyć się tej wspaniałej sztuki tworzenia z gliny „arcydzieł sztuki użytkowej”.

Kontakt / Więcej informacji

Ceramilandia
Kategoria
Inne parki tematyczne
Lokalizacja
Lutomiersk, Łódzkie

Jedziesz do: Ceramilandia?

pokaż wszystkie

Aktualności o Ceramilandia

Parki w pobliżu